Relaxační zóna

Bazén

V bazénu o rozměrech 17,5 m x 6 m se nachází tři plavecké dráhy umožňující i sportovně založeným klientům si kvalitně zaplavat. Bazén je určen i pro malé děti a je ideální pro první pokusy plavání. Uvolněte své tělo v bazénu, ze kterého můžete sledovat okolní vrcholy šumavské přírody.

Odpočívací zóna

Odpovíčací zóna, která je součástí bazeénu Vám zprostředkuje z pohodlného lehátka jedinečný výhled na náměstí Kašperských Hor a horu Zhůří (1.187 m n.m.).

Klubovna – konferenční sál

Klubovna slouží pouze pro hotelové hosty pro jejich relax, odpočinek a k posezení u kávy. V klubovně je hostům k dispozici  připojení k internetu prostřednictvím vlastní WiFi sítě. V klubovně je možné pořádat konference až pro 70 účastníků. Nedílnou součástí klubovny je velkoplošná televize, která přináší informace ze satelitního kanálu Discovery channel.

Zábava pro děti

Náš hotel vítá všechny malé i velké děti. Pro větší je připraveno spoustu společenských her v klubovně a venku si mohou zahrát na trávníku cricket, nebo v písku petanque. Pro ty menší je připravena herna a na terase obří pískoviště s jemným pískem. Máme pro vás připravené postýlky, nočníky, vaničky nebo elektronické chůvičky. Vše na vyžádání a samozřejmě zdarma.