Novinka!

Relaxace pod širým nebem.

Celé léto můžete využít nabídku masáží pod širým nebem. Každé úterý, čtvrtek a sobotu můžete relaxovat přímo na našem trávníku vedle hotelu. Pro vaše pohodlí je nově postavený masážní stan a své masáže můžete (při pěkném počasí) absolvovat pod širým nebem. Vaše objednávky můžete provést na tel. čísle: 376 324 113, nebo e-mailem: info@hotelkasperk.cz. Každé úterý, čtvrtek a sobotu od 16.00 do 21.00 hodin. Mimo tyto termíny na dotaz.

Relaxační zóna

Ubytování s bazénem, wellness, relaxace a sport

V bazénu o rozměrech 17,5 m x 6 m se nachází tři plavecké dráhy umožňující sportovně založeným klientům si zaplavat libovolnou vzdálenost podle svých sil. Bazén je určen i pro malé děti a je vhodný pro první pokusy plavání. Uvolněte své tělo v bazénu, ze kterého můžete sledovat okolní vrcholy šumavské přírody. Vám umožní uvolnit své tělo a načerpat energii z vody, která je prosycena stopami zlata a září přírodní čistotou.

Odpočívací zóna

Vám zprostředkuje jedinečný výhled na náměstí Kašperských Hor a horu Zhůří (1.187 m n.m.), která je poseta hlubokými lesy.

Klubovna – konferenční sál

Klubovna slouží pouze pro hotelové hosty pro jejich relax, odpočinek a k posezení u kávy. V klubovně je hostům k dispozici připojení k internetu prostřednictím vlastní WiFi sítě. V klubovně je možné pořádat konference až pro 70 účastníků. Nedílnou součástí klubovny je velkoplošná televize, která přináší informace ze satelitního kanálu Discovery channel.

Náš hotel vítá všechny malé i velké děti. Pro větší je připraveno spoustu společenských her v klubovně a venku si mohou zahrát na trávníku cricket, nebo v písku petanque.Pro ty menší je připravena herna a na terase veliké pískoviště s jemným pískem. Máme pro vás připravené postýlky, nočníky, vaničky nebo elektronické chůvičky. Vše na vyžádání a samozřejmě zdarma.

Sport v Hotelu Kašperk

Nordic Walking

Tuto techniku používali původně severští lyžaři během letního tréninku. Chůze za pomocí holí také zmírňovala tlak na záda a kolenní klouby u horských nosičů. Dnes je Nordic walking moderní sportovní disciplínou rozšířenou do celé Evropy.Nordic walking je chůze s použitím speciálních holí, během které se v lidském těle zapojí až 90% svalů. Při chůzi s holemi stoupá výdej energie i o 40%. Díky Nordic walking se zlepšuje krevní oběh a tím se i intenzivněji spalují kalorie. Nordic walking šetří klouby a kolena. Použití holí Vám dodává při chůzi sebejistotu a rovnováhu.

Je možno jej provozovat celý rok, kdekoliv a ve všech věkových a výkonnostních skupinách, protože jeho sportovní úroveň lze velice lehce přizpůsobit vlastní sportovní úrovni. Z klasické chůze se tak stává bez zvláštní extra námahy a nároků na vybavení vysoce účinný trénink celého těla, který podporuje optimální tréninkové efekty.

Obecné podmínky Hotelu Kašperk

Hotel Kašperk vznikl v roce 1909 a po celkové rekonstrukci v letech 2006-2008 je koncipován jako relaxační hotel pro všechny typy klientů, všechny jeho vnitřní prostory jsou navrženy jako nekuřácké zóny. Hotel Kašperk se nachází přímo v centru Kašperských Hor, které jsou obklopeny historickými stavbami a překrásnou, tajemnou přírodou, proto doufáme, že klienti Hotelu Kašperk pochopí toto omezení. Filozofií hotelu je podpora zdravého a čistého prostředí.Dále bychom všechny naše klienty rádi požádali o ohleduplnost ve společných prostorách hotelu vůči ostatním hostům. Vynasnažíme se o to, aby jste se zde vždy cítili co nejpříjemněji.