Wellness & Relax

Bazén

Hotel Kašperk disponuje vlastním bazénem o rozměrech 17,5 m x 6 m. Bazén je určen výhradně pro hotelové hosty a vstupné je zdarma. Bazén je vhodný jak pro rekreační plavání, relaxaci, tak i skupinové cvičení či první pokusy plavání dětí.

Relax zóna

Uvolněte se na lehátku ve vyhřátém prostoru bazénu nebo na čerstvém vzduchu venkovní terasy. Vychutnejte si pohled na horu Zhůří, jednu z šumavských dominant opředenou mnoha legendami.

Masáže

Nechte se hýčkat a zažijte poctivou masáž přesně podle vašeho přání. Nabízíme několik druhů masáží – klasické, lymfatické nebo velmi oblíbené masážní rituály. Pro všechny masáže používáme pouze certifikované přírodní a bio produkty nejvyšší kvality.

Klubovna

Klubovna nebo chcete-li lobby je vyhrazena výhradně hotelovým hostům. K dispozici je velkoplošná televize, wi-fi, pohodlné sezení, pingpongový stůl, dětské hry a kapacita pro skupiny až 70 osob.

Zábava pro děti

Máme největší dětské pískoviště na Šumavě 🙂 Součástí venkovní relax zóny určené pro hotelové hosty je obří pískoviště pro naše nejmenší návštěvníky. Součástí je také terasa a exkluzivní travní plocha pro hry všeho druhu. Své děti budete mít nadohled a na terase vás rádi také obsloužíme.