Zažijte poctivou masáž přesně podle vašeho přání

Věděli jste, že u nás si můžete dopřát, nejen klasické masáže, či masáže s lávovými kameny, ale i některé ze světově známých wellness rituálů. Užijte si u nás opojný zážitek z relaxačních procedur a zkrášlujících rituálů oblíbené přírodní kosmetiky z Tichomoří. Autentické ingredience této výjimečné přírodní kosmetiky ve spojení s tradičními technikami masáží přinášejí hloubkovou relaxaci. Dovolte si u nás prožít rituál provoněný směsí pečlivě vybraných léčivých bylin a čerstvého zázvoru.

Masáže

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Masáž celého těla teplým olejem, která je naprosto odlišná od běžných masážních technik. Provádí se předloktím od konečků prstů až po kořínky vlasů v rytmu havajské hudby. Pomalé dlouhé tahy se střídají s rychlejšími a razantnějšími tlaky a s protahovacími prvky. Masáž je velmi účinná, ale zároveň šetrná, uvolňuje svaly i kloubní spojení, odplavuje stres. Dochází k hluboké relaxaci  tělesné i duševní.  Tato masáž je nazývána perlou mezi masážemi a v žádném případě  není bolestivá.

50 minut: 1190 Kč / 80 minut: 1590 Kč

FIDŽIJSKÁ MASÁŽ MATAMANOA

Jedna z nejkrásnějších masáží, kterou máme v nabídce. Tato masáž se vyvinula na základě zkušeností s masáží havajskými horkými kameny, energetickou prací a intuitivní polynéskou masáží. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a masáž napodobující plynulý pohyb vln na mořském pobřeží.
Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje, rytmická masáž navozuje harmonii a klid tak důležitý pro odstranění únavy a celkového napětí. Provádí se jako masáž celého těla. Během masáže se střídají horké a studené mušle, což vyvolává saunový efekt a výborně stimuluje krevní a lymfatický systém. Na rozdíl od masáže lávovými kameny, je tato masáž plynulejší a více propracovanější.

50 minut: 1490 Kč / 80 minut: 1790 Kč

KLASICKÁ MASÁŽ

Nejznámější celotělová masáž inspirovaná skandinávskými technikami uvolní svaly celého těla, podpoří tělní metabolismus a zlepší krevní oběh. Zahrnuje soubor tvrdších i jemnějších hmatů a je vždy přizpůsobená stavu klienta.

50 minut: 1190 Kč

AROMA MASÁŽ

Masáž celého těla rostlinnými oleji obohacenými o přírodní vonné silice. Snoubí se tak účinek masáže a jedinečné účinky olejů.
Svou masáž si zvolíte na míru svým potřebám buď jako relaxační  antistresovou masáž se zklidňujícími účinky.
Nebo jako masáž energetickou revitalizující a povzbuzující vaše smysly.

50 minut: 1190 Kč

TERMOIODOSAL - MASÁŽ SE ZÁBALEM PROTI CELULITIDĚ

Velmi aktivní zeštíhlující ošetření problematických partií s detoxikačním účinkem. Intenzivní ošetření zahrnuje zábal, při kterém se využívají  mikronizované kapsle obsahující čistý jód a mrazem sušené řasy laminaria, které stimulují lipolytickou aktivitu. Následuje masáž prohřívacím rostlinným komplexem, který obsahuje směs esenciálních olejů, které podporují hluboké čištění tkání, prohřívají a zrychlují metabolismus. Během zábalu je procedura doplněna relaxační masáží chodidel.

50 minut: 1290 Kč

ZÁBAL BAHNEM Z MRTVÉHO MOŘE

Silný detoxikační zábal zahřívacím bahnem z Mrtvého moře. Jedinečnost tohoto zábalu je dána silnou koncentrací solí a minerálních látek . Specifické složení umožňuje ošetření s drenážním, čistícím i remineralizačním účinkem.
Zahrnuje: solný peeling, aplikaci bahenní masky, ošetření drenážním olejem.
Během zábalu je procedura doplněna relaxační masáží chodidel.
Ošetřovány jsou dolní končetiny, břicho a hýždě.
Vaše pokožka bude viditelně vypnutá, vyživená a prozářená.

50 minut: 1490 Kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Luxusní masáž, která svými účinky překonává klasické masáže. Postupně jsou jednotlivé partie těla masírovány teplými kameny i bez nich. Teplo z kamenů uvolňuje svaly až do hloubky 4 cm. Odstraňují blokace, ulevuje od bolesti v kloubech, dokonale uvolní tělo a mysl a zbaví Vás stresu a napětí.
Teplo a báječný pocit uvolnění budete cítit ještě dlouho po masáži.

50 minut: 1290 Kč / 80 minut: 1590 Kč

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Jedná se o jemnou masáž lymfatických cest, která má za úkol zbavit tělo přebytečné vody a toxických látek. Je velice prospěšná našemu zdraví a pomůže Vám s nastartováním všech detoxixačních kúr. Potřebujete-li redukovat váhu, trpíte-li otoky, či jste často unavení, pak zvolte toto ošetření.

50 minut: 1190 Kč / 80 minut: 1590 Kč

Masážní rituály

Procedury jsou sestavené tak, aby vedly k dokonalé regeneraci a k dosažení maximální vnitřní pohody.

FIDŽI RITUÁL TOKORIKI

Uvolňující rituál, který vám poskytne jedinečný zážitek. Kombinace přírodních látek z Fidži, které dodají tělu důkladnou hydrataci, unikátní fidžijská masáž a aroma exotických rostlin, vám přinesou dlouhotrvající pocit dokonalé relaxace.

Ošetření zahrnuje:

 • tělový peeling z cukrové třtiny, medu a kokosového oleje se schopností zvýšit elasticitu pokožky.
 • unikátní masáž celého těla hřejícími mořskými lasturami.
 • následuje zábal celého těla kokosovým máslem pro intenzivní hydrataci.
 • relaxace je doplněná masáží dekoltu, šíje a na přání i relaxační masáží hlavy

100 minut: 2190 Kč

MAROCKÝ RITUÁL

Tento rituál přináší to nejlepší z přírody severní Afriky a tisíce let starých tradic marockého hammamu. Všechny suroviny jsou v Bio kvalitě a pochází z divoké přírody.

Ošetření zahrnuje:

 • exfoliaci marockou Kessou
 • ošetření těla tzv harémovou maskou (směs obsahující čtyři druhy jílů, okvětní plátky růží, mleté mandle, pačuli a další vzácné ingredience.)
 • ošetření obličeje, jemné odlíčení, aplikace masky, sérum z argánie trnité
 • relaxační masáž celého těla vzácnými oleji např. (argan, jojoba, olivový atd.)

Procedura má za cíl zregenerovat unavené svaly a posílit tělovou imunitu. Ošetření zvyšuje produktivitu kolagenu a vyrovnává energetickou hladinu celého těla. Vhodné při léčbě exémů, lupenky, poruch pigmentace.

100 minut: 2390 Kč

RITUÁL HERBAL DETOX

Rituál provoněný směsí pečlivě vybraných léčivých bylin a čerstvého zázvoru. Procedura je relaxační se silným detoxikačním, prohřívacím a regeneračním účinkem.

Zahrnuje:

 • tlakovou masáž teplým bylinkovým měšcem,
 • exfoliaci pomocí oříšků Dilo, který odstraní uvolněné mrtvé kožní buňky
 • pro posílení metabolismu je nanesena unikátní detoxikační maska s čerstvým zázvorem,
 • ošetření obličeje, které zahrnuje jemné odlíčení, masáž obličeje a dekoltu, anti aging dilo booster

100 minut: 2190 Kč

RITUÁL PRO MUŽE - Mana ia

Tento rituál je určen speciálně k rozmazlování mužů. Procedura je prováděna Bio kosmetikou z Fidži, která byla vytvořena pro potřeby mužské pleti a spojuje ty nejoblíbenější techniky.

Zahrnuje:

 • masáž zadní části těla přírodním kartáčem, který zahřeje a prokrví pokožku a přispívá k uvolnění toxických látek,
 • důkladnou masáž zad a šíje s lávovými kameny,
 • uvolňující masáž chodidel
 • peeling a vyživující zábal rukou


Celé ošetření přináši uvolnění bolavých svalů společně s odplavením stresu.

50 minut: 1490 Kč

Nezmeškejte žádnou novinku v Hotelu Kašperk.
Zaregistrujte se pro odběr aktuálních informací do Vaší e-mailové schránky.


Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti HYALIT spol. s r.o.
Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE