Zažijte poctivou masáž přesně podle vašeho přání

Věděli jste, že u nás si můžete dopřát, nejen klasické masáže, či masáže s lávovými kameny, ale i některé ze světově známých wellness rituálů. Užijte si u nás opojný zážitek z relaxačních procedur a zkrášlujících rituálů. Autentické ingredience přírodní kosmetiky ve spojení s tradičními technikami masáží přinášejí hloubkovou relaxaci. Dovolte si u nás prožít rituál provoněný směsí pečlivě vybraných léčivých bylin.

Každá naše masáž je propracovaná do nejmenších detailů.

Masáže

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE 45minut

Kombinace různých masážních technik se zaměřuje na odstranění občasných i chronických bolestí zad. Uvolňuje blokace a napětí v oblasti beder, šíje a ramen. Masáž je vhodná pro uvolnění svalů po sportovních aktivitách či při sedavém zaměstnání.

1190kč

KLASICKÁ MASÁŽ 60 minut

Nejznámější celotělová masáž inspirovaná skandinávskými technikami uvolní svaly celého těla, podpoří tělní metabolismus a zlepší krevní oběh. Zahrnuje soubor tvrdších i jemnějších hmatů a je vždy přizpůsobená stavu klienta.

1490 kč

AROMA MASÁŽ 60 minut

Masáž celého těla rostlinnými oleji obohacenými o vzácné přírodní vonné silice. Snoubí se tak účinek masáže a jedinečné účinky olejů. Svou masáž si zvolíte na míru svým potřebám buď jako relaxační antistresovou masáž se zklidňujícími účinky. Nebo jako masáž energetickou revitalizující a povzbuzující . Vzácné esence nejvyšší kvality jako ylang ylang, damašská růže, arabský jasmín, verbena, levandule, červený pomeranč a další probudí všechny vaše smysly.

1490 kč

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI 60 minut

Exkluzivní masáž celého těla prováděná ručně vyráběnými oleji z kolekce Pure Fiji. Je naprosto odlišná od běžných masážních technik. Provádí se předloktím od konečků prstů až po kořínky vlasů v rytmu havajské hudby. Pomalé dlouhé tahy se střídají s protahovacími prvky. Masáž je velmi účinná, ale zároveň šetrná, uvolňuje svaly i kloubní spojení, odplavuje stres. Dochází k hluboké relaxaci tělesné i duševní. Prodloužená masáž zahrnuje i relaxační antistresovou masáž hlavy.

Tato masáž je po celém světě nazývána perlou mezi masážemi.

1490 kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY 60 minut

Luxusní masáž, která svými účinky překonává klasické masáže. Postupně jsou jednotlivé partie těla masírovány teplými kameny i bez nich. Teplo z kamenů uvolňuje svaly až do hloubky 4 cm. Odstraňuje blokace, ulevuje od bolesti v kloubech, dokonale uvolní tělo a mysl a zbaví Vás stresu a napětí. Teplo a báječný pocit uvolnění ucítíte ještě dlouho po masáži.

1490 kč

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ 60 minut

Velice žádaná terapie, která má za úkol zbavit tělo přebytečné vody a toxických látek. Je velice prospěšná našemu zdraví a pomůže Vám s nastartováním všech detoxixačních kúr. Principem ošetření je uvolnění bazální lymfatických uzlin a stimulace lymfatických cév jemnou drenážní masáží. Potřebujete-li redukovat váhu, trpíte-li otoky, či jste často unavení, pak zvolte tuto proceduru.

1490 kč

FIDŽIJSKÁ MASÁŽ TEPLÝMI LASTURAMI 70 minut

Jedna z nejkrásnějších masáží v naší nabídce. Hlavním prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury, které jsou naplněné unikátní aromatickou směsí minerálů a masáž napodobující plynulý pohyb vln na mořském pobřeží. Prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti svalů, rytmická masáž navozuje harmonii a klid tak důležitý pro odstranění únavy a celkového napětí. Provádí se jako masáž celého těla bio kokosovým olejem. Během masáže se střídají teplé a studené mušle, což vyvolává saunový efekt a výborně stimuluje krevní a lymfatický systém.

1890 kč

PRODLOUŽENÍ JAKÉKOLIV MASÁŽE +30 minut

+ 500 kč

Masážní rituály

Procedury jsou sestavené tak, aby vedly k dokonalé regeneraci a k dosažení maximální vnitřní pohody.

FIDŽI RITUÁL TOKORIKI

Uvolňující rituál, který vám poskytne jedinečný zážitek. Kombinace přírodních látek z Fidži, které dodají tělu důkladnou hydrataci, unikátní fidžijská masáž a aroma exotických rostlin, vám přinesou dlouhotrvající pocit dokonalé relaxace.

Ošetření zahrnuje:

 • tělový peeling z cukrové třtiny, medu a kokosového oleje se schopností zvýšit elasticitu pokožky.
 • unikátní masáž celého těla hřejícími mořskými lasturami.
 • následuje zábal celého těla kokosovým máslem pro intenzivní hydrataci.
 • relaxace je doplněná masáží dekoltu, šíje a na přání i relaxační masáží hlavy

90 minut: 2490 Kč

MAROCKÝ RITUÁL

Tento rituál přináší to nejlepší z přírody severní Afriky a tisíce let starých tradic marockého hammamu. Všechny suroviny jsou v Bio kvalitě a pochází z divoké přírody.

Ošetření zahrnuje:

 • exfoliaci marockou Kessou
 • ošetření těla tzv harémovou maskou (směs obsahující čtyři druhy jílů, okvětní plátky růží, mleté mandle, pačuli a další vzácné ingredience.)
 • ošetření obličeje, jemné odlíčení, aplikace masky, sérum z argánie trnité
 • relaxační masáž celého těla vzácnými oleji např. (argan, jojoba, olivový atd.)

Procedura má za cíl zregenerovat unavené svaly a posílit tělovou imunitu. Ošetření zvyšuje produktivitu kolagenu a vyrovnává energetickou hladinu celého těla. Vhodné při léčbě exémů, lupenky, poruch pigmentace.

90 minut: 2490 Kč

RITUÁL HERBAL DETOX

Rituál provoněný směsí pečlivě vybraných léčivých bylin a čerstvého zázvoru. Procedura je relaxační se silným detoxikačním, prohřívacím a regeneračním účinkem.

Zahrnuje:

 • tlakovou masáž teplým bylinkovým měšcem,
 • exfoliaci pomocí oříšků Dilo, který odstraní uvolněné mrtvé kožní buňky
 • pro posílení metabolismu je nanesena unikátní detoxikační maska s čerstvým zázvorem,
 • ošetření obličeje, které zahrnuje jemné odlíčení, masáž obličeje a dekoltu, anti aging dilo booster

90 minut: 2490 Kč

RITUÁL PRO MUŽE - Mana ia

Tento rituál je určen speciálně k rozmazlování mužů. Procedura je prováděna Bio kosmetikou z Fidži, která byla vytvořena pro potřeby mužské pleti a spojuje ty nejoblíbenější techniky.

Zahrnuje:

 • masáž zadní části těla přírodním kartáčem, který zahřeje a prokrví pokožku a přispívá k uvolnění toxických látek,
 • důkladnou masáž zad a šíje s lávovými kameny,
 • uvolňující masáž chodidel
 • peeling a vyživující zábal rukou


Celé ošetření přináši uvolnění bolavých svalů společně s odplavením stresu.

60 minut: 1590 Kč

Nezmeškejte žádnou novinku v Hotelu Kašperk.
Zaregistrujte se pro odběr aktuálních informací do Vaší e-mailové schránky.


Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti HYALIT spol. s r.o.
Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE
Captcha