CHA2018
TOP INFO
Přijeďte na jarní prázdniny do krásně zasněžené přírody,kterou nabízí šumavské kopce. V průběhu jarních prázdnin jsme si připravili pro vaše děti "Večery se šumavskou babičkou", kdy 2x týdně od 17.30 - 19.30 hod naše babička nauči děti tvořit, bude jim vyprávět pohádky nebo si společně zahrají zajímavé hry. Vy tento oddechový čas můžete strávit poklidnou večeří v naší restauraci či relaxovat v hotelovém bazénu.

Rezervace

Nejbližší akce v Hotelu Kašperk

Říká se, že vzpomínky a zážitky Vám nikdo nemůže vzít. Vybírejte z fantastické nabídky akcí a zážitků v Hotelu Kašperk a jeho blízkém okolí.

Nejbližší akce

Restaurace Svatá Markéta

Moderní česká kuchyně elegantně snoubená s kuchyní mezinárodní. Podporujeme lokální dodavatele a vaříme výhradně z čerstvých surovin.

Tipy na výlety

Šumava a Kašperské Hory nabízí nespočet možností pro trávení volného času. Pečlivě jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější výletní tipy za podmanivou krásou hlubokých lesů, nespoutaných řek a mohutných kopců Národního Parku Šumava a turistické zajímavosti pro celou rodinu v okolí Hotelu Kašperk.

Výhodné balíčky ubytování a služeb

Vybírat můžete ze zvýhodněných nabídek i oblíbených balíčků, které jsou sestaveny pro gurmány, romantické chvíle ve dvou, pro rodiny nebo jen ničím nerušený odpočinek na Šumavě.

 •  

  Zimní radovánky v Hotelu Kašperk

  Přijeďte na na jarní prázdniny do krásně zasněžené přírody, kterou nabízí šumavské kopce. V průběhu jarních prázdnin jsme si připravili pro vaše děti "Večery se šumavskou ...

  Číst více

   

  Gurmánský zážitek

  ubytování na 2 noci pro 2 osoby 1x čtyřchodovou večeři pro 2 osoby 1x lahev vína z vinařské oblasti Čejkovice 2x sklenka koňaku na závěr volný vstup do bazénu ...

  Číst více

 •  

  Dámská jízda

  ubytování na 2 noci pro 2 osoby 2x masáž nebo kosmetické ošetření pleti volný vstup do bazénu s podvodními masážemi a relaxační zónou 1x tříchodová „fitness“ večeře ...

  Číst více

 • Zimní radovánky v Hotelu Kašperk

 • Gurmánský zážitek

 • Dámská jízda

 • Dárkový poukaz

 • Dárkový poukaz

Firemní akce

Nezmeškejte žádnou novinku v Hotelu Kašperk.
Zaregistrujte se pro odběr aktuálních informací do Vaší e-mailové schránky.


Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti HYALIT spol. s r.o.
Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE