Firemní akce

Hledáte ideální prostředí pro Vaši firemní akci? Na jednom místě Vám nabízíme kompletní hotelové služby pro uspořádání konference, školení, semináře, teambuildingu nebo jiné události. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním skupinových akcí pro tuzemské i zahraniční společnosti a bude nám ctí stát se i Vaším spolehlivým partnerem.

O hotelu

Hotel Kašperk se nachází v šumavském městě Kašperské Hory. Je to půvabné horské městečko usazené v náruči šumavských kopců. Jeho malebnost umocňuje náměstí orámované historickými domy, jehož dominantou je kromě radnice právě zrekonstruovaný Hotel Kašperk. Ať už se jedná o podnikání nebo turistiku, Hotel Kašperk splňuje nejvyšší požadavky těch, kteří hledají ty nejvyšší služby, soukromí a komfort při pobytu na Šumavě.

Číst více

Ubytování

Hotel Kašperk poskytuje ubytování v 24 pokojích s ubytovací kapacitou 65 lůžek. Moderní pokoje jsou vybaveny příjemným posezením, koupelnou se sprchou, WC, fénem, županem s přezůvkami, satelitní TV, trezorem a šatní skříní. Osušky a základní hygienické potřeby jsou samozřejmostí. Všechny prostory v hotelu včetně pokojů jsou nekuřácké.

Číst více

Restaurace hotelu Kašperk

Restaurace Hotelu Kašperk je navržena v působivém secesním designu, který odkazuje na typicky šumavský styl první republiky a vídeňskou architektonickou školu. Gastronomii restaurace lze charakterizovat jako moderní českou kuchyni, která se elegantně prolíná s kuchyní mezinárodní. Aktuální nabídku jídel tvoříme v souladu s ročním obdobím a zároveň se tak více přibližujeme chuti zákazníka.

Číst více

Snídaně

Kvalitní snídaně je nejlepší start do nového dne. Každé ráno pro Vás připravujeme vydatné a bohaté snídaně formou bufetu. Vybírat můžete z teplých i studených pokrmů, výběrového ovoce & zeleniny, vynikajícího pečiva od lokálních pekařů a každý den čerstvě napečených domácích sladkostí.

Číst více

Konferenční prostor

Multifunkční prostor, který je součástí hotelu nabízí ideální zázemí pro skupinové akce. Kromě standardního technického vybavení v podobě velkoplošné LCD TV, projektoru, plátna či flipchartu nabízí kapacitu až 55 míst a mimořádnou variabilitu pro všechny typy firemních a skupinových akcí. Prostor je vhodný pro neformální setkání či obchodní jednání, kdy je vyžadováno soukromí a kvalitní servis.

Klubovna

Hotel nabízí velice útulnou, klidnou a příjemnou klubovnu, kde je plně k dispozici Wi-Fi připojení. K užívání je také velkoplošná televize, pohodlné sezení, pingpongový stůl, dětské hry, knihy i společenské hry. Klubovna je vyhrazena výhradně hotelovým hostům. Je ideálním místem, kde posedět s přáteli a nerušeně si užívat společné chvíle.

Číst více

Bazén a relaxační služby

V rámci každého firemního pobytu je k dispozici náš 18-ti metrový vyhřívaný bazén, kde si skvěle zaplavete a a při relaxaci na lehátku se budete těšit okouzlujícím pohledem na místní kostel sv. Markéty a krásy šumavských kopců. Dopřejte si nejen klasické masáže, či masáže s lávovými kameny, ale i některé ze světově známých wellness rituálů.

Číst více

Sportovní hala

Moderní design a nejmodernější vybavení, to je zcela nová, krytá sportovní hala vzdálena jen necelých 300 m od našeho hotelu. Hala se vyznačuje speciální antivibrační podlahou a nabízí multifnukční využití pro nejruznější skupinové i individuální sportovní aktivity. Objekt se tak stává ideální alternativou v případě nepříznivého počasí.

Číst více

Hrad Kašperk

Kašperk je hrad v Šumavském podhůří poblíž města Kašperské Hory v okrese Klatovy. Nachází se zhruba 2,5 km severovýchodně od Kašperských Hor v katastru jejich místní části Žlíbek. Od roku 1616 je hrad opuštěný a zchátralý a proto ho královská komora odprodala městu Kašperské Hory, v jehož majetku a správě hrad Kašperk zůstává dodnes. Chcete zažít hradní atmosféru středověku jen sami pro sebe? Rádi Vám zprostředkujeme exkluzivní pronájem hradu pro Vaši firemní akci.

Číst více

Reference

Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem

Nezmeškejte žádnou novinku v Hotelu Kašperk.
Zaregistrujte se pro odběr aktuálních informací do Vaší e-mailové schránky.


Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti HYALIT spol. s r.o.
Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE
Captcha