Současnost

Jediné, na čem záleží je nadšený a spokojený host, který se rád vrací

Současnost Hotelu Kašperk

Hotel Kašperk se nachází v šumavském městě Kašperské Hory. Je to půvabné horské městečko usazené v náruči šumavských kopců. Jeho malebnost umocňuje náměstí orámované historickými domy, jehož dominantou je kromě radnice právě zrekonstruovaný Hotel Kašperk. Dalo by se říci, že podtrhuje líbivý vzhled náměstí. Neopakovatelnou atmosféru města tvoří prolínání historie, umění a panenské přírody.

Hotel Kašperk je ikonou výjimečnosti, pohody a kouzla Šumavy.

Součástí hotelového komplexu je relax&aqua zóna s plaveckým bazénem, odkud je krásný pohled na místní kostel sv. Markéty a horu Zhůří, jednu z šumavských dominant opředenou mnoha legendami. Můžete u nás navštívit masážní a kosmetický salón, kde se Vám dostane harmonické péče a zapomenete tak na starosti všedních dní. Relaxovat můžete také na naší venkovní odpočinkové terase s dětským pískovištěm. Také nabízíme několik parkovacích míst na uzavřeném hotelovém parkovišti, která jsou monitorována. V celém hotelu je Vám zdarma k dispozici Wi-Fi připojení. Celý objekt hotelu včetně pokojů je nekuřácký.

Ať už se jedná o podnikání nebo turistiku, Hotel Kašperk splňuje nejvyšší požadavky těch, kteří hledají ty nejvyšší služby, soukromí a komfort při pobytu na Šumavě.

Nezmeškejte žádnou novinku v Hotelu Kašperk.
Zaregistrujte se pro odběr aktuálních informací do Vaší e-mailové schránky.


Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti HYALIT spol. s r.o.
Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE
Captcha