Všeobecné obchodní podmínky

Potřebné informace k vašemu pobytu v Hotelu Kašperk

Otevírací doba restaurace

Kontinentální snídaně servírujeme od 8:00 do 10:00 hodin v hotelové restauraci.
Obědy podáváme od 11:30 hodin.
Restaurace je otevřena od 11:30 do 22:00 hodin. Poslední objednávky jídla jsou ve 21:00.

Otevírací doba recepce

Recepce je Vám k dispozici denně od 8:00 do 22:00 hodin.

Platby

Hotel Kašperk akceptuje hotovostní platby v českých korunách či eurech a bezhotovostní platby pouze v českých korunách. Přijímáme platební karty VISA, MasterCard a Maestro.

Zrušení rezervace s možností storna

Bezplatné zrušení vaší rezervace je možné až 2 dny před jejím začátkem. Při zrušení potvrzené rezervace po tomto kroku, nebo v den plánovaného příjezdu či nedostavení se, se Vám strhává částka 100 % z celkové ceny ubytování.

Zrušení  rezervace bez možnosti storna

Jakmile bude rezervace provedena, naúčtuje se 100 %  ceny za ubytování. Tato částka již není  vratná.

Check-in a Check-out

Check-in od 14:00 hodin
Check-out do 10:00 hodin
Pokud byste chtěli využít možnosti ubytování v den příjezdu již před 14. hodinou, případně si v den odjezdu ponechat pokoj do odpoledních hodin, kontaktujte prosím recepci hotelu.

Příjezd

Hosté jsou povinni při příjezdu předložit platný doklad totožnosti a podepsat registrační kartu. Pokud se host neprokáže platným dokladem totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas), je hotel oprávněn ubytování hostu odmítnout s ohledem k zákonu o místních poplatcích pro české občany a k zákonu 314/2015 Sb pro zahraniční klienty.

Parkování

Parkovat můžete zcela zdarma na veřejném parkovišti před Hotelem Kašperk, kde však nelze zajistit parkovací místo dopředu.  Nebo můžete využít několika parkovacích míst na hotelovém parkovišti, která jsou monitorována a pojištěna. Hotelové parkoviště je zpoplatněné.

Kouření

Hotel je celý nekuřácký, žádáme proto hosty – kuřáky, aby využívali pro kouření pouze venkovní prostory vyhrazené k tomu účelu.

Bazén

Je k dispozici každý den od 8:00 do 21:00 hodin pro všechny ubytované hosty v rámci pobytu zdarma. Ke vstupu do bazénu je zapotřebí hotelové karty. Bazén má samostatné sprchy a šatny s uzamykatelnými skříňkami. Děti do 12 let mají přístup pouze v doprovodu dospělé osoby a děti do 2 let pouze s plenkami do vody.

Úklid

Pokoje se uklízí každý den, případné připomínky sdělte recepci hotelu. Chováme se šetrně k přírodě, ručníky vyměňujeme dle potřeby: ručník na podlaze znamená vyměnit, ručník pověšený nevyměňujeme. V případě škody, poškození majetku, vybavení a nadměrného znečištění má provozovatel hotelu právo hostovi naúčtovat poplatek za uvedení do původního stavu.

Noční klid

Prosíme, abyste po 22. hodině nebyli příliš hluční a nerušili spánek ostatních hostů.

Zvířata

Hotel nepřijímá rezervace s možností zvířecích mazlíčků.

Nejbližší akce v Hotelu Kašperk

Spolek Kašpar na hradě Kašperk!

03.05.2024 od 00:00, Divadlo na hradě Kašperk!

Rezervace +420 376 324 113

Více informací

Nezmeškejte žádnou novinku v Hotelu Kašperk.
Zaregistrujte se pro odběr aktuálních informací do Vaší e-mailové schránky.


Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti HYALIT spol. s r.o.
Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE
Captcha