Ubytování v Hotelu Kašperk

Hotel Kašperk je situován na náměstí v Kašperských Horách. Poskytuje ubytování v 24 pokojích s ubytovací kapacitou 65 lůžek. Pokoje jsou pojmenovány podle významných turistických atrakcí v blízkosti hotelu. Vybírat můžete z komfortních pokojů s výhledem na Šibeniční vrch a údolí pod hradem Kašperk či královských pokojů s výhledem do údolí řeky Vydry (Otavy), nebo na horu Zhůří a to ve formě dvoulůžkových či třílůžkových.

Některé pokoje mají větší kapacitu a poskytneme Vám velice pohodlné přistýlky. Moderní pokoje jsou vybaveny příjemným posezením, koupelnou se sprchou, WC, fénem, županem s přezůvkami, satelitní TV, trezorem a šatní skříní. Osušky a základní hygienické potřeby jsou samozřejmostí. Všechny prostory v hotelu včetně pokojů jsou nekuřácké. Pokud se k nám vypravíte, budeme rádi, když své zvířecí mazlíčky ponecháte doma.

Výhodné balíčky ubytování a služeb

Vybírat můžete ze zvýhodněných nabídek i oblíbených balíčků, které jsou sestaveny pro gurmány, romantické chvíle ve dvou, pro rodiny nebo jen ničím nerušený odpočinek na Šumavě.

 •  

  ROMANTICKÁ JÍZDA ŠUMAVOU NA KONI

  ubytování se snídaní pro 2 osoby 1x hodina jízdy na koni pro 2 osoby 1x láhev vína 3-chodová večeře při svíčkách volný vstup do bazénu s podvodními masážemi a ...

  Číst více

   

  Gurmánský zážitek

  ubytování na 2 noci pro 2 osoby 1x čtyřchodovou večeři pro 2 osoby 1x láhev vína 2x sklenka koňaku na závěr volný vstup do bazénu s podvodními masážemi a ...

  Číst více

 • ROMANTICKÁ JÍZDA ŠUMAVOU NA KONI

 • Gurmánský zážitek

 • Dárkový poukaz

Nezmeškejte žádnou novinku v Hotelu Kašperk.
Zaregistrujte se pro odběr aktuálních informací do Vaší e-mailové schránky.


Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti HYALIT spol. s r.o.
Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE
Captcha