Město Sušice

Město Sušice, často též nazývané „Brána Šumavy“, je královské město, které se rozprostírá po obou březích kdysi zlatonosné řeky Otavy. Město nabízí řadu možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika a vodní turistika. Variant výletů na Šumavu je zde opravdu mnoho a jistě se stanou nezapomenutelným zážitkem.

SPORTOVIŠTĚ MĚSTA SUŠICE:
Jeden z nejnovějších zábavních areálů na Šumavě. V objektu Sportoviště najdete bazén včetně tobogánu, vířivek a divoké řeky, relaxační část - saunu & páru, fitness, zimní stadion, lezeckou stěnu, občerstvení i masáže. V těsné blízkosti objektu leží fotbalový areál s dvěma hřišti a atletickým oválem, volejbalové a tenisové kurty, koupaliště, dětské hřiště, lanový park i lesopark Luh podél řeky Otavy, který je rájem běžců a in-line bruslařů.

OFFPARK:
Outdoorové centrum na Šumavě je ideální k aktivnímu odpočinku. Nejhezčí přírodní lanový park umístěn na břehu řeky Otavy. Dobrodružství v dětském lanovém parku, sjezd Svatoboru na terénních koloběžkách, raftem po Otavě, týmová spolupráce ve hře paintball, in-line, let balónem a mnohem více zajišťuje Offpark.

ROZHLEDNA SVATOBOR:
Rozhledna leží na vrcholu 845m vysokého Svatoboru asi hodinu pěší cesty od města Sušice. Kamenná rozhledna je vysoká 31,6m a má 182 dřevěných schodů a krásný kruhový výhled. Součástí této rozhledny je i turistická chata poskytující ubytování včetně vynikající restaurace.

Externí odkaz

Nezmeškejte žádnou novinku v Hotelu Kašperk.
Zaregistrujte se pro odběr aktuálních informací do Vaší e-mailové schránky.


Stiskem tlačítka „Odeslat“ souhlasím se zpracováním své e-mailové adresy za účelem zasílání obchodních sdělení o produktech, službách a akcích společnosti HYALIT spol. s r.o.
Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobního údaje (e-mailové adresy) za shora uvedeným účelem naleznete ZDE
Captcha